YK3010523000G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Anytek
På lager: 0
Datablad
Billede for YK3010523000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
YK3010523000G
DigiKeys varenummer
YK3010523000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
YK3010523000G
Beskrivelse
CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.3"
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5 kredsløb 0,300" (7,62mm) Barriereblok Stikforbindelse Skruer med fangplade
Kategori
Topterminering
Skruer med fangplade
Producenter
Amphenol Anytek
Bundterminering
Loddeflig
Serie
Barrieretype
3 væg (tredobbelt)
Emballage
Bulk
Funktioner
Hylster
Varestatus
Aktiv
Farve
Sort
Terminalbloktype
Barriereblok
Klemmeskrues materiale
Stål
Antal kredsløb
5
Klemmeskrues finish
Zink
Antal ledningsindgange
5
Monteringstype
Hulmontering, Retvinklet
Afstand
0,300" (7,62mm)
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal rækker
1
Materiale - Isolering
Termoplast
Strømklassificering (AMPS)
15A
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Spændingsklassifikation
300V