VY1301600000G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Anytek
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Conta-Clip, Inc.
På lager: 0
Datablad
On Shore Technology Inc.
On Shore Technology Inc.
Billede for VY1301600000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VY1301600000G
DigiKeys varenummer
VY1301600000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
VY1301600000G
Beskrivelse
TERM BLOCK 13POS 45DEG 5MM PCB
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
13 Terminalblokke – Ledning til kort 45° (135°) Angle with Board 0,197" (5,00mm) Hulmontering
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Amphenol Anytek
Ledningsterminering
Skrue - bladfjeder, Trådafskærmning
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Emballage
Bulk
Farve
Blå
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Positioner pr. niveau
13
Klemmemateriale - belægning
Stål, Rustfri
Afstand
0,197" (5,00mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
45° (135°) Angle with Board
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Strøm
15 A
Skruegevind
M2,6
Spænding
300 V