VQ0831500000G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Molex
På lager: 1.431
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Würth Elektronik
På lager: 113
Datablad
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
Altech Corporation
Altech Corporation
On Shore Technology Inc.
Billede for VQ0831500000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VQ0831500000G
DigiKeys varenummer
VQ0831500000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
VQ0831500000G
Beskrivelse
TERM BLK 8P SIDE ENT 3.81MM PCB
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,150" (3,81mm) Hulmontering
Kategori
Trådtykkelse
16-30 AWG
Producenter
Amphenol Anytek
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Ledningsterminering
Skrue - stigende burklemme
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Positioner pr. niveau
8
Klemmemateriale - belægning
Messing - forniklet
Afstand
0,150" (3,81mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
Vandret med kort
Moment - Skrue
0,2 Nm (1,7 Lb-In)
Strøm
10 A
Skruegevind
M2
Spænding
300 V