Billede for VM1655820000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VM1655820000G
DigiKeys varenummer
VM1655820000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
VM1655820000G
Beskrivelse
TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM
Detaljeret beskrivelse
16 Position Klemmeblok Stik, Hunfatninger 0,200" (5,08mm) 180° Frithængende (In-Line)
Farve
Grå
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Afstand
0,200" (5,08mm)
Lednings afisoleringslængde
8-9mm
Isoleringshøjde
0,591" (15,00mm)
Strøm - UL
20 A
Grundlæggende varenummer
Spænding - UL
300 V