VK1031500000G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Phoenix Contact
På lager: 12
Datablad
10 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,150" (3,81mm) 45° Hulmontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VK1031500000G
DigiKeys varenummer
609-4244-ND
Producenter
Producentens varenummer
VK1031500000G
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 10POS 3.81MM
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Amphenol Anytek
Strøm - UL
8 A
Serie
Spænding - UL
300 V
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Type
Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider)
Kontaktkoblingsfinish
Tin
Antal positioner
10
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Positioner pr. niveau
10
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplastisk harpiks
Afstand
0,150" (3,81mm)
Kontaktendeslængde
0,134" (3,40mm)
Hovedretning
45°
Isoleringshøjde
0,433" (11,00mm)