Billede for VK0931500000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VK0931500000G
DigiKeys varenummer
VK0931500000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
VK0931500000G
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 9POS 3.81MM
Detaljeret beskrivelse
9 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,150" (3,81mm) 45° Hulmontering
Strøm - UL
8 A
Serie
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal positioner
9
Positioner pr. niveau
9
Afstand
0,150" (3,81mm)
Kontaktendeslængde
0,134" (3,40mm)
Isoleringshøjde
0,433" (11,00mm)