VK0671500000G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Phoenix Contact
På lager: 0
Datablad
6 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,197" (5,00mm) 45° Hulmontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VK0671500000G
DigiKeys varenummer
609-4266-ND
Producenter
Producentens varenummer
VK0671500000G
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 6POS 5MM
Detaljeret beskrivelse
Strøm - UL
15 A
Serie
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal positioner
6
Positioner pr. niveau
6
Afstand
0,197" (5,00mm)
Kontaktendeslængde
0,161" (4,10mm)
Isoleringshøjde
0,571" (14,50mm)