VK0431500000G
DigiKeys varenummer
609-4241-ND
Producenter
Producentens varenummer
VK0431500000G
Beskrivelse
TERM BLOCK HDR 4POS 3.81MM
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 Position Klemmeblok Headerstik, Hanben, Afskærmet (4 sider) 0,150" (3,81mm) 45° Hulmontering
Strøm - UL
8 A
Serie
Spænding - UL
300 V
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal positioner
4
Positioner pr. niveau
4
Afstand
0,150" (3,81mm)
Kontaktendeslængde
0,134" (3,40mm)
Isoleringshøjde
0,433" (11,00mm)