VJ2221520000G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 0
Datablad
Billede for VJ2221520000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ2221520000G
DigiKeys varenummer
VJ2221520000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
VJ2221520000G
Beskrivelse
TERM BLK 22P SIDE ENT 5.08MM PCB
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,200" (5,08mm) Hulmontering
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Amphenol Anytek
Ledningsterminering
Skrue - stigende burklemme
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Positioner pr. niveau
22
Klemmemateriale - belægning
Messing - forniklet
Afstand
0,200" (5,08mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
Vandret med kort
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Strøm
20 A
Skruegevind
M3
Spænding
300 V