VJ0301820000G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Anytek
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Phoenix Contact
På lager: 231
Datablad
Phoenix Contact
På lager: 150
På lager: 0
TE Connectivity AMP Connectors
På lager: 538
Assmann WSW Components
PTR Hartmann
På lager: 198
On Shore Technology Inc.
On Shore Technology Inc.
Billede for VJ0301820000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0301820000G
DigiKeys varenummer
VJ0301820000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
VJ0301820000G
Beskrivelse
TERM BLK 3POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,197" (5,00mm) Hulmontering
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Amphenol Anytek
Ledningsterminering
Skrue - stigende burklemme
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Emballage
Bulk
Farve
Grå
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Positioner pr. niveau
3
Klemmemateriale - belægning
Messing - forniklet
Afstand
0,197" (5,00mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
Vandret med kort
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Strøm
20 A
Skruegevind
M3
Spænding
300 V