VI2021520000G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Anytek
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Anytek
På lager: 0
Datablad
Assmann WSW Components
On Shore Technology Inc.
On Shore Technology Inc.
Billede for VI2021520000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VI2021520000G
DigiKeys varenummer
VI2021520000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
VI2021520000G
Beskrivelse
TERM BLK 20P SIDE ENT 5.08MM PCB
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,200" (5,08mm) Hulmontering
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Ledningsterminering
Skrue - stigende burklemme
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Positioner pr. niveau
20
Klemmemateriale - belægning
Messing - forniklet
Afstand
0,200" (5,08mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
Vandret med kort
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Strøm
16 A
Skruegevind
M3
Spænding
300 V