VI1821520000G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
On Shore Technology Inc.
Billede for VI1821520000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VI1821520000G
DigiKeys varenummer
VI1821520000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
VI1821520000G
Beskrivelse
TERM BLK 18P SIDE ENT 5.08MM PCB
Detaljeret beskrivelse
18 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,200" (5,08mm) Hulmontering
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Positioner pr. niveau
18
Afstand
0,200" (5,08mm)
Koblingsretning
Vandret med kort
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Strøm
16 A
Spænding
300 V