VI0301550000G
VI0301550000G
VI0301550000G
DigiKeys varenummer
609-3928-ND
Producenter
Producentens varenummer
VI0301550000G
Beskrivelse
TERM BLK 3POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,197" (5,00mm) Hulmontering
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Amphenol Anytek
Ledningsterminering
Skrue - stigende burklemme
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Positioner pr. niveau
3
Kontaktmateriale - Belægning
Kobberlegering - fortinnet
Afstand
0,197" (5,00mm)
Klemmemateriale - belægning
Kobberlegering - forniklet
Koblingsretning
Vandret med kort
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Strøm
16 A
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Spænding
300 V