Billede for V81151500000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V81151500000G
DigiKeys varenummer
V81151500000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
V81151500000G
Beskrivelse
TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11 Position Klemmeblok Stik, Hanben 0,200" (5,08mm) 180° Frithængende (In-Line)
Kategori
Spænding - UL
300 V
Producenter
Amphenol Anytek
Trådtykkelse eller område - AWG
12-24 AWG
Serie
Farve
Grøn
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Varestatus
Aktiv
Kontaktkoblingsfinish
Tin
Type
Stik, Hanben
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Antal positioner
11
Skruestørrelse
M3
Positioner pr. niveau
11
Moment - Skrue
0,45 Nm (4,0 Lb-In)
Antal niveauer
1
Lednings afisoleringslængde
7-8mm
Afstand
0,200" (5,08mm)
Kontaktmateriale
Kobber
Stiks ledningsindgang
180°
Husmateriale
Termoplast
Termineringsudformning
Skrue - bladfjeder, Trådafskærmning
Isoleringshøjde
0,591" (15,00mm)
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Grundlæggende varenummer
Strøm - UL
20 A