Billede for V52251520000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V52251520000G
DigiKeys varenummer
V52251520000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
V52251520000G
Beskrivelse
TERM BLOCK RCPT 22POS 5.08MM
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 Position Klemmeblok Koblingsstik, Hanben 0,200" (5,08mm) DIN-skinne
Kategori
Spænding - UL
300 V
Producenter
Amphenol Anytek
Trådtykkelse eller område - AWG
12-30 AWG
Serie
Farve
Grøn
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Varestatus
Aktiv
Kontaktkoblingsfinish
Tin
Type
Koblingsstik, Hanben
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Antal positioner
22
Skruestørrelse
M3
Positioner pr. niveau
22
Moment - Skrue
0,5Nm (4,4Lb-In)
Antal niveauer
1
Lednings afisoleringslængde
6-7mm
Afstand
0,200" (5,08mm)
Kontaktmateriale
Messing
Termineringsudformning
Skrue - bladfjeder, Trådafskærmning
Husmateriale
Termoplast
Monteringstype
DIN-skinne
Isoleringshøjde
0,709" (18,00mm)
Strøm - UL
12 A