T31004530000G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
On Shore Technology Inc.
På lager: 0
Datablad
Billede for T31004530000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T31004530000G
DigiKeys varenummer
T31004530000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
T31004530000G
Beskrivelse
TERM BLK 10POS TOP ENTRY 5MM PCB
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Terminalblokke – Ledning til kort Vertikal med kort 0,197" (5,00mm) Hulmontering
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Amphenol Anytek
Ledningsterminering
Skrue - bladfjeder, Trådafskærmning
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Positioner pr. niveau
10
Klemmemateriale - belægning
Stål, Rustfri
Afstand
0,197" (5,00mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
Vertikal med kort
Moment - Skrue
0,3 Nm (2,6 Lb-In)
Strøm
8 A
Skruegevind
M2,5
Spænding
300 V