T30304530000G
T30304530000G
T30304530000G
DigiKeys varenummer
T30304530000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
T30304530000G
Beskrivelse
TERM BLK 3POS TOP ENTRY 5MM PCB
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 Terminalblokke – Ledning til kort Vertikal med kort 0,197" (5,00mm) Hulmontering
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Amphenol Anytek
Ledningsterminering
Skrue - bladfjeder, Trådafskærmning
Serie
Funktioner
Låsende (side)
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Positioner pr. niveau
3
Klemmemateriale - belægning
Stål, Rustfri
Afstand
0,197" (5,00mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
Vertikal med kort
Moment - Skrue
0,3 Nm (2,6 Lb-In)
Strøm
8 A
Skruegevind
M2,5
Spænding
300 V