NX1500800000G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Anytek
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Anytek
På lager: 0
Datablad
Billede for NX1500800000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
NX1500800000G
DigiKeys varenummer
1818-NX1500800000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
NX1500800000G
Beskrivelse
NX- 5.0 -15P GREY ; TIN-PLATED W
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 Terminalblokke – Ledning til kort 45° (135°) Angle with Board 0,197" (5,00mm) Hulmontering
Kategori
Spænding
300 V
Producenter
Trådtykkelse
16-24 AWG
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Ledningsterminering
Skrueløs - fjederhus, Strammeklemme
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Trykknap-aktiveret
Antal niveauer
1
Farve
Grå
Positioner pr. niveau
15
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Afstand
0,197" (5,00mm)
Husmateriale
Termoplast
Koblingsretning
45° (135°) Angle with Board
Kontaktmateriale - Belægning
Messing - fortinnet
Strøm
7 A