NP0310300000G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Anytek
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Anytek
På lager: 0
Datablad
Billede for NP0310300000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
NP0310300000G
DigiKeys varenummer
1818-NP0310300000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
NP0310300000G
Beskrivelse
NP- 10.0-3P ORANGE 90D A TYPE ;
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 Terminalblokke – Ledning til kort Vertikal med kort 0,394" (10,00mm) Hulmontering
Kategori
Spænding
300 V
Producenter
Trådtykkelse
8-20 AWG
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Ledningsterminering
Skrueløs - fjederhus, Strammeklemme
Varestatus
Aktiv
Farve
Orange
Antal niveauer
1
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Positioner pr. niveau
3
Husmateriale
Termoplast
Afstand
0,394" (10,00mm)
Kontaktmateriale - Belægning
Kobber - fortinnet
Koblingsretning
Vertikal med kort
Klemmemateriale - belægning
Stål, Rustfri
Strøm
50 A