Billede for KI1450530000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KI1450530000G
DigiKeys varenummer
KI1450530000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
KI1450530000G
Beskrivelse
TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
14 Position Klemmeblok Stikhus til hunfatninger 0,200" (5,08mm) 180° Frithængende (In-Line)
Kategori
Termineringsudformning
Krympe
Producenter
Amphenol Anytek
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Strøm - UL
10 A
Emballage
Bulk
Spænding - UL
300 V
Varestatus
Aktiv
Trådtykkelse eller område - mm²
0,5-2,5mm²
Type
Stikhus til hunfatninger
Farve
Grøn
Antal positioner
14
Funktioner
Tilslutningsflange, Holdelåse (side uden ledning)
Positioner pr. niveau
14
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Antal niveauer
1
Husmateriale
Termoplast
Afstand
0,200" (5,08mm)
Isoleringshøjde
0,413" (10,49mm)