Billede for HW0930020000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HW0930020000G
DigiKeys varenummer
HW0930020000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
HW0930020000G
Beskrivelse
TERM BLOCK PLUG 9POS 3.81MM
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
9 Position Klemmeblok Stik, Hunfatninger 0,150" (3,81mm) 180° Frithængende (In-Line)
Kategori
Strøm - UL
8 A
Producenter
Amphenol Anytek
Spænding - UL
300 V
Serie
Trådtykkelse eller område - AWG
16-28 AWG
Emballage
Bulk
Farve
Sort
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Type
Stik, Hunfatninger
Kontaktkoblingsfinish
Tin
Antal positioner
9
Funktioner
Tilslutningsflange
Positioner pr. niveau
9
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Antal niveauer
1
Lednings afisoleringslængde
8-9mm
Afstand
0,150" (3,81mm)
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Stiks ledningsindgang
180°
Husmateriale
Termoplast
Termineringsudformning
Skrueløs - benfjeder, Skub ind-fjeder
Isoleringshøjde
0,488" (12,40mm)