HA0571500000G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Altech Corporation
På lager: 0
Billede for HA0571500000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HA0571500000G
DigiKeys varenummer
HA0571500000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
HA0571500000G
Beskrivelse
TERM BLK 5P SIDE ENT 3.81MM PCB
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5 Terminalblokke – Ledning til kort Vandret med kort 0,150" (3,81mm) Hulmontering
Kategori
Trådtykkelse
16-26 AWG
Producenter
Amphenol Anytek
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Ledningsterminering
Skrueløs - benfjeder, Skub ind-fjeder
Emballage
Bulk
Funktioner
Armaktiveret
Varestatus
Aktiv
Farve
Grøn
Antal niveauer
1
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Positioner pr. niveau
5
Husmateriale
Termoplast
Afstand
0,150" (3,81mm)
Kontaktmateriale - Belægning
Messing - fortinnet
Koblingsretning
Vandret med kort
Klemmemateriale - belægning
Stål, Rustfri
Strøm
6 A
Grundlæggende varenummer
Spænding
300 V