E70301500000G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
METZ CONNECT USA Inc.
På lager: 763
Billede for E70301500000G er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
E70301500000G
DigiKeys varenummer
E70301500000G-ND
Producenter
Producentens varenummer
E70301500000G
Beskrivelse
TERM BLK 3POS TOP ENTRY 5MM PCB
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 Terminalblokke – Ledning til kort Vertikal med kort 0,197" (5,00mm) Hulmontering
Kategori
Monteringstype
Hulmontering
Producenter
Amphenol Anytek
Ledningsterminering
Skrue - bladfjeder, Trådafskærmning
Serie
Farve
Grøn
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 115°C
Varestatus
Aktiv
Husmateriale
Termoplast
Antal niveauer
1
Kontaktmateriale - Belægning
Messing - fortinnet
Positioner pr. niveau
3
Klemmemateriale - belægning
Stål, Rustfri
Afstand
0,197" (5,00mm)
Skruemateriale - Belægning
Stål - forzinket
Koblingsretning
Vertikal med kort
Moment - Skrue
0,4 Nm (3,5 Lb-In)
Strøm
15 A
Skruegevind
M2,6
Spænding
300 V