SC50F103W | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 235-1431-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | SC50F103W |
Beskrivelse | THERMISTOR NTC 10KOHM 3933K BEAD |
Producentens standard leveringstid | 17 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | NTC-termistorer 10k Kugle |
Datablad | Datablad |
Kategori | B25/50 3933K |
Producenter Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics) | B25/85 3969K |
Serie | B25/100 3981K |
Emballage Bulk | Driftstemperatur -40°C – 105°C |
Varestatus Aktiv | Effekt - Maks. 50 mW |
Modstand i Ohm @ 25°C 10k | Længde - Ledning 1,50" (38,00mm) |
Modstandstolerance ±0,2°C | Pakke/hus Kugle |