DC95F502W | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 235-1007-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | DC95F502W |
Beskrivelse | THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD |
Producentens standard leveringstid | 17 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | NTC-termistorer 5k Kugle |
Datablad | Datablad |
Kategori | B25/85 3969K |
Producenter Amphenol Advanced Sensors (Thermometrics) | Driftstemperatur -80°C – 150°C |
Serie | Effekt - Maks. 75 mW |
Emballage Bulk | Længde - Ledning 1,50" (38,00mm) |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Frithængende |
Modstand i Ohm @ 25°C 5k | Pakke/hus Kugle |
Modstandstolerance ±0,2°C | Grundlæggende varenummer |