A1545.11.10
DigiKeys varenummer
288-A1545.11.10-ND
Producenter
Producentens varenummer
A1545.11.10
Beskrivelse
CABLE GLAND 4-10MM PG11 POLYAMID
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelforskruning Polyamid (PA), Nylon PG11 Sort
Kategori
Thread-længde
0,315" (8,00mm)
Producenter
American Electrical Inc.
Panelhulsstørrelse
0,732" (18,6mm)
Serie
Materiale
Polyamid (PA), Nylon
Emballage
Pose
Inkluderer
Forseglingsring
Varestatus
Aktiv
Farve
Sort
Type
Kabelforskruning
IP (Ingress Protection)
IP68 - Støvtæt, Vandtæt
Udvendig kabeldiameter (min.)
0,157" (4,00mm)
Driftstemperatur
-30°C – 100°C
Udvendig kabeldiameter (maks.)
0,394" (10,00mm)