ASR-SMA240D2ZR-K
DigiKeys varenummer
2040-ASR-SMA240D2ZR-K-ND
Producenter
Producentens varenummer
ASR-SMA240D2ZR-K
Beskrivelse
SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Solid State Fotokoblet relæ (fotorelæ) SPST-NO (1 Form A) Modul
Kategori
Spænding - Input
24VDC
Mfr
Spænding - Belastning
24 V ~ 280 V
Serie
Belastningsstrøm
2 A
Emballage
Boks
Termineringsudformning
Skrueterminal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 80°C