ASR-SJ100D80W-L
DigiKeys varenummer
2040-ASR-SJ100D80W-L-ND
Producenter
Producentens varenummer
ASR-SJ100D80W-L
Beskrivelse
SSR RELAY SPST-NO 80A 0-100V
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Solid State Fotokoblet relæ (fotorelæ) SPST-NO (1 Form A) Hockeypuk
Kategori
Udgangstype
DC
Mfr
Spænding - Input
4 – 32VDC
Serie
Spænding - Belastning
0 V ~ 100 V
Emballage
Boks
Belastningsstrøm
80 A
Varestatus
Aktiv
Termineringsudformning
Skrueterminal
Monteringstype
Chassismontering
Driftstemperatur
-30°C – 80°C