ASR-SD240D5RL
DigiKeys varenummer
2040-ASR-SD240D5RL-ND
Producenter
Producentens varenummer
ASR-SD240D5RL
Beskrivelse
SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Solid State Fotokoblet relæ (fotorelæ) SPST-NO (1 Form A) 4-SIP
Kategori
Spænding - Input
4 – 15VDC
Mfr
Spænding - Belastning
24 V ~ 280 V
Serie
Belastningsstrøm
5 A
Emballage
Boks
Termineringsudformning
Pc-ben
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 80°C