AMI-21-20-1
DigiKeys varenummer
4148-AMI-21-20-1-ND
Producenter
Producentens varenummer
AMI-21-20-1
Beskrivelse
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Enkeltfase EMC/EMI Linjefilter 20 A 250VAC DC – 400Hz Enkelt trin Lynkobling
Kategori
Frekvens - Drift
DC – 400Hz
Producenter
Altran Magnetics, LLC
Applikationer
Universal
Serie
Godkendelsesagentur
CE, cURus
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-25°C – 100°C
Varestatus
Forældet
Monteringstype
Chassismontering
Filtertype
Enkeltfase
Termineringsudformning
Lynkobling
Konfiguration
Enkelt trin
Induktans
700µH
Spænding - Nominel AC
250V
Grundlæggende varenummer
Strøm
20 A