SMDJ130A
DigiKeys varenummer
785-SMDJ130ATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ130A
Beskrivelse
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
209V Klemme 14,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
14,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
130V
Spænding - Nedbrud (min.)
144V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
209V