SMDJ120A
DigiKeys varenummer
785-SMDJ120ATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDJ120A
Beskrivelse
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
193V Klemme 15,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
15,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
120V
Spænding - Nedbrud (min.)
133V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
193V