S5A3303-27.000-H-X-R
DigiKeys varenummer
3997-S5A3303-27.000-H-X-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-S5A3303-27.000-H-X-RCT-ND - Afskåret tape (CT)
3997-S5A3303-27.000-H-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
S5A3303-27.000-H-X-R
Beskrivelse
OSC HCSL 27MHZ 3.3V
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27 MHz XO (standard) HCSL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
S5A3303-27.000-H-X-R Modeller
Kategori
Output
HCSL
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±30ppm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
40mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,051" (1,30mm)