F1206HB30V024TM
DigiKeys varenummer
5673-F1206HB30V024TMTR-ND - Tape & Reel (TR)
5673-F1206HB30V024TMCT-ND - Afskåret tape (CT)
5673-F1206HB30V024TMDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
F1206HB30V024TM
Beskrivelse
SOLIDMATRIX FUSE, 24VDC, 30A
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 A AC 24 V DC sikring Kortmonteret (patrontype undtaget) Overflademontering 1206 (3216 metrisk)
Kategori
Responstid
Sprænger hurtigt
Mfr
Pakke/hus
Serie
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
300A
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Smeltning I²t
270.0
Varestatus
Aktiv
Godkendelsesagentur
cURus
Monteringstype
Overflademontering
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Sikringstype
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B x 0,038" H (3,20mm x 1,60mm x 0,97mm)
Strømklassificering (AMPS)
DC-koldmodstand
0.0012 Ohms