VUE-3215-FD25PX-N3
DigiKeys varenummer
2084-VUE-3215-FD25PX-N3-ND
Producenter
Producentens varenummer
VUE-3215-FD25PX-N3
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY - - 21.5"
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kapacitiv Displaymoduler – LCD grafisk Displayport, DVI, HDMI, VGA, USB 21,5" (546,10mm) 1920 x 1080
Kategori
Touchskærm
Kapacitiv
Producenter
Advantech Corporation
Diagonal skærmstørrelse
21,5" (546,10mm)