Billede for SQFFS25V2-512GDSCC er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SQFFS25V2-512GDSCC
DigiKeys varenummer
2084-SQFFS25V2-512GDSCC-ND
Producenter
Producentens varenummer
SQFFS25V2-512GDSCC
Beskrivelse
SQF 2.5" FIPS SSD 840F 512G BICS
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
SSD (Solid State Drives) FLASH - NAND (TLC) 512GB SATA III 2,5"
Kategori
Formfaktor
2,5"
Producenter
Advantech Corporation
Hastighed - Læse
550MB/s
Emballage
Bulk
Hastighed - Skrive
530MB/s
Varestatus
Aktiv
Type
SATA III
Hukommelsesstørrelse
512GB
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Hukommelsestype
SSD (Solid State Drives) FLASH - NAND (TLC)
Størrelse/dimension
100,00mm x 69,85mm x 7,00mm