Billede for SQF-S25ZF-1K9GDSCE er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SQF-S25ZF-1K9GDSCE
DigiKeys varenummer
2084-SQF-S25ZF-1K9GDSCE-ND
Producenter
Producentens varenummer
SQF-S25ZF-1K9GDSCE
Beskrivelse
SSD 1.92TB 2.5" TLC SATA III
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
SSD (Solid State Drives) FLASH - NAND (TLC) 1,92TB SATA III 2,5"
Kategori
Formfaktor
2,5"
Producenter
Advantech Corporation
Hastighed - Læse
550MB/s
Serie
Hastighed - Skrive
530MB/s
Emballage
Bulk
Type
SATA III
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Hukommelsesstørrelse
1,92TB
Størrelse/dimension
100,00mm x 69,85mm x 7,00mm