96PSA-A90W19OT-3
DigiKeys varenummer
2084-96PSA-A90W19OT-3-ND
Producenter
Producentens varenummer
96PSA-A90W19OT-3
Beskrivelse
AC/DC ADAPTER 90W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
19V 90 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Strøm - Output (maks.)
4,74A
Producenter
Advantech Corporation
Effekt (Watt)
90 W
Serie
Effektforbrug uden belastning
210mW
Emballage
Boks
Applikationer
ITE (kommerciel)
Varestatus
Ikke til nye design
Effektivitet
0.88
Anvendelsesregion
Nordamerika
Udgangsstik
Rektangulær, 2 positioner
Form
Vægophæng (klasse II)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Indgangsstik
IEC 320-C6
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
5,08" L x 2,01" B x 1,22" H (129,0mm x 51,0mm x 30,9mm)
Spænding - Output
19V