AL-13-150-DL-IT-30-L
DigiKeys varenummer
2162-AL-13-150-DL-IT-30-L-ND
Producenter
Producentens varenummer
AL-13-150-DL-IT-30-L
Beskrivelse
CBL TIE DB LOCK BLK 150LB 1.129'
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Standard, Dobbelt låsende Sort 1,30" (33,00mm) 0,503" (12,78mm) 150lbs (68,04kg)
Kategori
Længde - Faktisk
1,129' (344,09mm)
Producenter
Advanced Cable Ties, Inc.
Monteringstype
Skruemontering, Monteringshul
Emballage
Bulk
Strækstyrke
150lbs (68,04kg)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Varmestabiliseret, slagfast, UV-resistent, vejrbestandig
Tråd-/kabelbindertype
Standard, Dobbelt låsende
Materiale
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Længde - Cirka
13,5"
Farve
Sort
Bundtdiameter
1,30" (33,00mm)
Grundlæggende varenummer
Bredde
0,503" (12,78mm)