RF3-47-T-17-50-G
DigiKeys varenummer
2057-RF3-47-T-17-50-G-ND
Producenter
Producentens varenummer
RF3-47-T-17-50-G
Beskrivelse
SMB END LAUNCH JK 1.57PCB
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
SMB Stikforbindelse Jackstik, Hanben 50Ohm Kortkant, Indgangsende; Hulmontering, Retvinklet Loddemetal
Kategori
Frekvens - Maks.
4 GHz
Mfr
Antal porte
1
Serie
Hus, farve
Hvid
Emballage
Pose
Centerkontakts materiale
Messing
Varestatus
Aktiv
Materiale på krop
Messing
Stikforbindelse udformning
Finish på krop
Guld
Stikforbindelse type
Jackstik, Hanben
Centerkontakts belægning
Guld
Kontaktterminering
Loddemetal
Dielektrisk materiale
Polytetrafluorethylen (PTFE)
Afskærmningsterminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-65°C – 165°C
Impedans
50Ohm
Spændingsklassifikation
335 V