RF1-03B-D-02-50
RF1-03B-D-02-50
RF1-03B-D-02-50
DigiKeys varenummer
2057-RF1-03B-D-02-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
RF1-03B-D-02-50
Beskrivelse
NIPT BNC END TERMINATION,50OHM D
Detaljeret beskrivelse
BNC Stikforbindelse Stik, Hanben 50Ohm Frithængende (In-Line) Krympe
Kategori
Fastgørelsestype
Bajonetlås
Mfr
Frekvens - Maks.
4 GHz
Serie
Antal porte
1
Emballage
Bulk
Funktioner
Kode B
Varestatus
Aktiv
Hus, farve
Naturlig
Stikforbindelse udformning
Centerkontakts materiale
Messing
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Materiale på krop
Zink
Kontaktterminering
Krympe
Finish på krop
Nikkel
Afskærmningsterminering
Krympe
Centerkontakts belægning
Guld
Impedans
50Ohm
Dielektrisk materiale
Polyoxymethylen (POM)
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Spændingsklassifikation
500 V