RF1-01K-D-00-50-BK-HDW
RF1-01K-D-00-50-BK-HDW
RF1-01K-D-00-50-BK-HDW
DigiKeys varenummer
2057-RF1-01K-D-00-50-BK-HDW-ND
Producenter
Producentens varenummer
RF1-01K-D-00-50-BK-HDW
Beskrivelse
BNC RA PCB 50 4GHZ ZINC BODY NI
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
BNC Stikforbindelse Jackstik, Hunfatning 50Ohm Hulmontering, Retvinklet Loddemetal
Kategori
Frekvens - Maks.
4 GHz
Mfr
Antal porte
1
Serie
Funktioner
Kode K
Emballage
Bulk
Hus, farve
Naturlig
Varestatus
Aktiv
Centerkontakts materiale
Fosfor-bronze
Stikforbindelse udformning
Materiale på krop
Zink
Stikforbindelse type
Jackstik, Hunfatning
Finish på krop
Nikkel
Kontaktterminering
Loddemetal
Centerkontakts belægning
Guld
Afskærmningsterminering
Loddemetal
Dielektrisk materiale
Polyoxymethylen (POM) acetal, Polypropylen (PP)
Impedans
50Ohm
Driftstemperatur
-65°C – 160°C
Monteringstype
Hulmontering, Retvinklet
Spændingsklassifikation
500 V