MHR-34-HUAS
DigiKeys varenummer
2057-MHR-34-HUAS-ND
Producenter
Producentens varenummer
MHR-34-HUAS
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 34POS 2.54MM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering, Retvinklet 34 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlængde - Stift
0,157" (4,00mm)
Mfr
Isoleringshøjde
0,331" (8,40mm)
Serie
Kontaktudformning
Kvadratisk
Emballage
Bakke
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
Flash
Stikforbindelse type
Kontaktfinish - Stift
Guld
Kontakttype
Hanben
Kontaktmateriale
Messing
Afstand - Kobling
Isoleringsmateriale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Antal positioner
Funktioner
Kileforbindelsesgang
Antal rækker
2
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Rækkeafstand - kobling
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Antal positioner belastet
Alle
Isoleringsfarve
Sort
Type
Strømklassificering (AMPS)
3A
Kappe
Afskærmet - 4 vægge
Spændingsklassifikation
250VAC