DB25-SL-25
DB25-SL-25
DB25-SL-25
DigiKeys varenummer
2057-DB25-SL-25-ND
Producenter
Producentens varenummer
DB25-SL-25
Beskrivelse
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DB25-SL-25 Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bakke
Strømklassificering (AMPS)
3A
Varestatus
Aktiv
Forskydningsafstand bagud
0,319" (8,10mm)
Stikforbindelse udformning
Funktioner
Kortlås
Spændingsklassifikation
250VAC
Antal positioner
Farve
Sort
Antal rækker
2
Kontaktform
Stemplet
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT), Glasfyldt
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 105°C