CA-DKCA1-100L1-I0I0
DigiKeys varenummer
2057-CA-DKCA1-100L1-I0I0-ND
Producenter
Producentens varenummer
CA-DKCA1-100L1-I0I0
Beskrivelse
COAX CBL U.FL MHF1 TO U.FL MHF1
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 til U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 1,37mm UD koaksialkabel 3,937" (100,00mm)
Kategori
2. stikforbindelse
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 stik, retvinklet
Producenter
Adam Tech
2. Kontakts køn
Hun
Serie
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Pose
Længde
3,937" (100,00mm)
Varestatus
Aktiv
Kabeltype
1,37mm UD koaksialkabel
Type
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 til U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
Frekvens - Maks.
6 GHz