CA-DKCA0-152L0-AJI0-O
DigiKeys varenummer
2057-CA-DKCA0-152L0-AJI0-O-ND
Producenter
Producentens varenummer
CA-DKCA0-152L0-AJI0-O
Beskrivelse
COAX CBL U.FL, MHF1 TO SMA 5.9"
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 til SMA 1,13mm UD koaksialkabel 5,984" (152,00mm)
Kategori
2. stikforbindelse
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 stik, retvinklet
Producenter
Adam Tech
2. Kontakts køn
Hun
Serie
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Pose
Længde
5,984" (152,00mm)
Varestatus
Aktiv
Kabeltype
1,13mm UD koaksialkabel
Type
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 til SMA
Generel impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
SMA-stik (hun)
Frekvens - Maks.
6 GHz