AX7PAF3-300.0000C
DigiKeys varenummer
2266-AX7PAF3-300.0000C-ND
Producenter
Producentens varenummer
AX7PAF3-300.0000C
Beskrivelse
XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVPECL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
300 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 8-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AX7PAF3-300.0000C Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Bulk
Strøm - Forsyning (maks.)
94mA
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
8-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
8-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,075" (1,90mm)
Output
LVPECL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
86mA