AWCCA-50N50H35-C01-B
DigiKeys varenummer
535-12502-ND
Producenter
Producentens varenummer
AWCCA-50N50H35-C01-B
Beskrivelse
RX TX 1 COIL 1 LAYER 24UH 5.4A
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 spole, 1 lag 24µH Trådløse ladespoler Modtager, Sender 72mOhm
Tolerance
±10%
Producenter
Abracon LLC
DC-modstand (DCR)
72mOhm
Serie
Q @ frek.
160 @ 100kHz
Emballage
Boks
Strømklassificering (AMPS)
5,4A
Varestatus
Ikke til nye design
Strøm - Mætning (Isat)
21A
Funktion
Modtager, Sender
Frekvens - Selvresonans
3MHz
Type
1 spole, 1 lag
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Induktans
24µH
Størrelse/dimension
1,96" L x 1,96" B x 0,13 " H (50,0mm x 50,0mm x 3,5mm)