AVR-1Z100612SR15LT
DigiKeys varenummer
535-AVR-1Z100612SR15LTTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-AVR-1Z100612SR15LTCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-AVR-1Z100612SR15LTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AVR-1Z100612SR15LT
Beskrivelse
FIXED IND 150NH 83A 0.125 MOHM
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 nH Uskærmet Formstøbt Induktor 83 A 0,125mOhm Ikke-standard
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
88A
Mfr
Afskærmning
Uskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
0,125mOhm
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Formstøbt
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,386" L x 0,228" B (9,80mm x 5,80mm)
Tolerance
±15%
Højde - Monteret (maks.)
0,476" (12,10mm)