ASVMB-14.7456MHZ-XY-T
DigiKeys varenummer
535-11274-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-11274-1-ND - Afskåret tape (CT)
535-11274-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASVMB-14.7456MHZ-XY-T
Beskrivelse
MEMS OSC XO 14.7456MHZ LVCMOS
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
14.7456 MHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,8V – 3,3V Standby (slukning) 4-VDFN eksponeret overflade
EDA/CAD-modeller
ASVMB-14.7456MHZ-XY-T Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strøm - Forsyning (maks.)
16mA
Pakke/hus
4-VDFN eksponeret overflade
Type
Leverandørs enhedspakning
4-QFN (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Standby (slukning)
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)